Altro GT-28115

TOP 1 v kategorii Stopky

Altro GT-28115

Detailní popis produktu Jednoduché stopky s mnoha funkcemi, velkou výhodou je šňůra která slouží k zavěšení stopek na krk, největší předností je velmi jednoduché ovládání...
Doprava 69 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka eshophodinek.cz

Info v obchodu69 Kč96 % • 1 129 recenzíDalší informace

80g

• Dobře padnou do ruky
    • Stopky fungují
    • Hned na první sáhnutí je poznat, že je to hodně laciný výrobek z laciných materiálů
    • Uvítal bych, kdyby stopky neměly budík, zrovna tak datum a hodiny považuji za zbytečnost
    • Místo těch výše uvedených zbytečných funkcí by si raději mohly pamatovat mezičasy. Měřit je sice umí, ale zapamatovat si je ne
    • Nejdou vypnout, snad baterie vydrží dostatečně dlouho a nebudou vybité, až je budu potřebovat
    • Kompas mě rozesmál. Vůbec nechápu, k čemu ho tam dávali. Můžete si nastavit sever kamkoliv vás napadne, absolutně nefunkční :-)

Vzhledem k tomu, že jsem stopky koupil za 58 kč, dobře padnou do ruky a fungují, tak koupě nelituju. Ale pokud je chcete používat nějak častěji, tak si raději vyberte nějaké dražší a kvalitnější, tohle je opravdu levný šunt.

• , zakoupeno v eshophodinek.cz

Tyto stopky jsem kupoval pro sebe i pro své kolegy rozhodčí nejprve v prodejně Sportisimo v Českobudějovickém Globusu. Byly za Kč 100,-.
    Při posledním nákupu mi ale prodavač oznámil, že už je nemají. První dotaz na internetu mi tyto stopky ukázal za Kč 58,-. Jsou vyzkoušené a docela odolné. Měl jsem stopky JVD z hodinářství a při použití mi jednou kleply na věži rozhodčích o stůl a jedno tlačítko přestalo fungovat.

80g

Detailní popis produktu

Jednoduché stopky s mnoha funkcemi, velkou výhodou je šňůra která slouží k zavěšení stopek na krk, největší předností je velmi jednoduché ovládání. Další vychytávkou je zabudovaný kompas.

Funkce:

• čas
  • datum
  • Stopky s rozlišením 1/100sec
  • budík

Balení obsahuje:

• stopky
  • návod (v českém jazyce)

Proč nakoupit u nás?

• skladem v ČR,
  • hodinky odesíláme do 24 hodin,
  • doprava zdarma od 1600 Kč,
  • záruka 14 dní na vrácení zboží,
  • reálné hodnocení zákazníky.

• Dobře padnou do ruky
    • Stopky fungují